Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Tupadły – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Pomorzu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

669 000 zł850 m² 787,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana z miejscowym planem zagospadsrowania przestrzennego na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zabudowę usługową, 800m od morza, na granicy Jastrzębiej Góry czeka.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 501 m² 366 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka 1501.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł520 m² 190,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna blisko morza Tupadły | okolice Jastrzębiej Góry Marzysz o własnym miejscu nad Bałtykiem? Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 522 200 zł5 074 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona przy granicy miasta Inowrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk 25. Wjazd na działkę może być zarówno z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł1 218 m² 442,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To bardzo dobra propozycja dla osób, które szukają działki z potencjałem - zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję w rozwijającym się nadmorskim rejonie. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł697 m² 285,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepiękna zielona działka w bardzo atrakcyjnej cenie atuty: działka rekreacyjna baza wypadowa dla kajaków.

Szczegóły ogłoszenia

881 000 zł1 102 m² 799 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana nad morzem - Tupodły, gmina Władysławowo Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1102 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200.

Szczegóły ogłoszenia

103 500 zł900 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego w Tupadłach, oznaczona nr 1 na zdjęciu z drona, oddalona tylko ok. 600m od granic administracyjnych Inowrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

356 000 zł963 m² 369,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tupadły +1 km

296 000 zł800 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i plaży w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tupadły +1 km

795 000 zł760 m² 1 046,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Wybuduj swój wymarzony dom, pensjonat, aparthotel lub komfortowe apartamenty czy domki pod wynajem) nad morzem!.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tupadły +1 km

324 000 zł878 m² 369,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tupadły +1 km

480 000 zł977 m² 491,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tupadły +1 km

320 000 zł867 m² 369,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tupadły +1 km

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy wyjątkową działkę usługowo-mieszkaniową w malowniczym Rozewiu! Opis nieruchomości: powierzchnia: 1000 m ( nr działki 181/12 ) Lokalizacja: rozewie, blisko głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tupadły +3 km

555 000 zł826 m² 671,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W malowniczej okolicy położenie Działka zlokalizowana jest we wsi Rozewie ( powiat pucki, gmina Władysławowo), w okolicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tupadły +3 km

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Tupadły +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 900 m² 73,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa - Tupadły, gm. Inowrocław - 1900 m Wyjątkowa oferta dla osób szukających miejsca pod budowę domu oraz prowadzenie działalności gospodarczej! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tupadły,pomorskie

480 000 zł667 m² 719,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko morza - tupadły obok jastrzębiej góry Oferuje do zakupu działkę o numerze 177/19 o powierzchni 667 m2 znajduje się w miejscowości Tupadły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

125 000 zł989 m² 126,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Tupadłach, zaledwie 1 km od Inowrocławia o powierzchni 989 m oraz 983 m w cenie 125 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tupadły

Tupadły,pomorskie

539 000 zł1 198 m² 449,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 12u (teren zabudowy usługowej), o łącznej powierzchni 2396 m . Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Tupadły,pomorskie

680 000 zł1 234 m² 551,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki pod zabudowę mieszkaniową lub usługową w miejscowości tupadły (graniczącą z Jastrzębią Górą). Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Tupadły

Tupadły,pomorskie

250 000 zł611 m² 409,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka rekreacyjna z domkiem mobilnym - Jastrzębia Góra / Tupadły / Karwia / Swarzewo Na sprzedaż malownicza działka rekreacyjna o powierzchni 620 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

190 000 zł3 010 m² 63,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę budowlaną w miejscowości Tupadły tuż obok Inowrocławia z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tupadły

Tupadły,pomorskie

199 000 zł500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana nad morzem 500 m z mpzp tylko 199 000 zł | Jastrzębia Góra, tupadły Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 500 m , położona w miejscowości Tupadły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tupadły,pomorskie

700 000 zł2 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: usługowo-turystyczna. Opis: piękna działka położona w zaciszu miejscowości Tupadły koło Jastrzębiej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Borowikowa

Tupadły,pomorskie

603 440 zł794 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 794 m w Tupadłach przy ul. Borowikowej. Lokalizacja: tupadły to spokojna miejscowość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Jastrzębiej Góry. Bliskość morza, pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Grzybiarzy

Tupadły,pomorskie

715 920 zł942 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 942 m w Tupadłach przy ul. Grzybiarzy Lokalizacja Tupadły to spokojna miejscowość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Jastrzębiej Góry. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Na Stawie

Tupadły,pomorskie

719 000 zł1 319 m² 545,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Pięknie położona działka w miejscowości Tupadły, w gminie Władysławowo, w powiecie puckim, przy ulicy Na Stawie, o powierzchni 1319 m2, z aktualnym pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tupadły

Tupadły,pomorskie

450 000 zł1 286 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka (teren zabudowy usługowej 12u) o powierzchni 1286 m o nr 353/7 położona w malowniczej miejscowości Tupadły, graniczącej z Jastrzębią Górą. Tupadły to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

159 000 zł3 000 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Tupadłach (gmina Inowrocław) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m , znajdująca się w miejscowości Tupadły, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tupadły

Tupadły,pomorskie

348 700 zł802 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tupadły, działka budowlana (nie rekreacja!) 435 zł/m2. Dzień Dobry, na sprzedaż świetnie zlokalizowana działka budowlana o powierzchni 802 m2. w Tupadłach. Idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

112 500 zł900 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

204 000 zł3 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę w Tupadłach o powierzchni 3400 m2. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Spokojna okolica z dala od ulicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

40 000 zł4 900 m² 8,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Tupadły o powierzchni 4900 m2. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Działka posiada teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tupadły

Tupadły,pomorskie

530 000 zł1 079 m² 491,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka o pow.1079m2 w znakomitej lokalizacji na skraju Rozewia oraz Jastrzębiej Góry. Nieruchomość posiada dostęp do drogi, objęta jest mpzp. Powierzchnia zabudowy 25%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

99 900 zł1 200 m² 83,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Aktualizacja warunków sprzedaży Polecam do sprzedaży piękną działkę rekreacyjno-budowlaną o powierzchni ok. 1200 m2, położoną nad jeziorem Będzeń, kujawsko-pomorskie, powiat lipnowski, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolna

Tupadły,pomorskie

163 040 zł1 019 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Tupadłach k/jastrzębiej Góry o powierzchni 1019m2. Działka leży w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolna

Tupadły,pomorskie

142 440 zł1 187 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Tupadłach k/jastrzębiej Góry o powierzchni 1187m2. Działka leży w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolna

Tupadły,pomorskie

122 280 zł1 019 m² 120 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij